MÖBLER / Bord / Kuvertbord 12566053

nr 1256 6053

Kuvertbord

1960-tal, Design: Carl Cederholm, "Stil & Form", Stockholm, Teak, etiketterad. Diameter: 61-78. Höjd: 60

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:37:37

19/5 13:46:40 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 maj

Retro

Läs mer om Retro